Share

Atkinson Kötü Futbolcu Değil Ali Şen 1996

atkinson1996Başkan Ali Şen Genel Kurulda 4 artı 1in kabul edilmesi halinde Atkinson’ı bırakmayacaklarını söyledi.Şen Atkinson kötü oyuncu değil.Ama biz daha iyisini arıyoruz.Ama beş yabancı olursa bir sene daha sözleşmesi olduğu için bırakmayacağız dedi.

Fenerbahçe başkanı Ali Şen futbol federasyonu genel kurulunda önümüzdeki sezon için 4 artı 1 kuralının kabul edilmesi halinde atkinsonun kalabileceğini söyledi.

İngiliz futbolcunun sözleşmesinin otomatikman uzadığını belirten şen atkinson kötü futbolcu değiş biz yerine daha iyisini arıyorduk ancak 4 artı 1 yabancı futbolcu oynatılması gerçekleştiği taktirde Atkinsondan önümüzdeki sezonda yararlanmayı düşünürüz dedi.

Danimarkadaki temaslarını sürdüren Ali Şen Vikinglerin orta saha oyuncusu Allan Nielsen ve santroforu Mikkel Beck ile gçrüştü.Bugün dış ilişkiler sorumlusu Ertuğrul Hataylı ile birlikte Danimarka Gana maçını izleyecek olan Ali Şen arayışlarına devam edecek.Ülkesine dönen Lazaroni ise 10 haziranda Londrada Ali şen ile buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Temelsiz Bir Bina gibi 1986 başlıklı makalemizde fenerbahçe, macar hoca ve meszöly hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Bırak