Share

Voltran, Voltran, Voltran

voltran5yuÇok eski zamanlarda, evrenin derinliklerinde bir efsane doğar. Bu efsane Voltron’dur. İyiler tarafından sevildi, kötüler ise ondan korktu. Voltron efsanesi büyüdükçe, tüm galakside barış hakim oldu.

Barışın gelmesiyle, dünyada, galaksiler birliği kuruldu, güneş sisteminin iyi gezegenleri, tüm evrende barışı korumak için bir araya geldi taaki yeni, korkunç bir tehlike, evreni tehdit edene dek. Voltron’a bir kez daha ihtiyaç vardı. Bu hikaye, Galaksi Birliği tarafından özel olarak eğitilmiş ve Voltron’u geri getirmek için gönderilmiş Uzay Kaşiflerinin öyküsüdür.

Bu sezon, Hyakujuu Ou Golion adlı bir animenin, bir amerikan şirketi tarafindan değiştirilmiş versiyonudur. Hyakujuu Ou Golion, 52 bölümden oluşmakla beraber Amerikalı yapımcılar tarafından Toei’ye verilen özel sipariş üzerine, Voltron için 20 bölüm daha yapılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Böylemi Olacaktı Dizisi 1997 başlıklı makalemizde berna laçin, böylemi olacaktı dizisi ve ceyda düvenci hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Yorum Bırak